« »

Publicatiedatum: 25 april 2012

 

In tijden van crisis en turbulentie ben je geneigd te handelen. Dat is nodig, maar je moet ook weten op basis waarvan je handelt. Dan heb je wel de goede informatie nodig. Stuurinformatie die verder gaat dan financiële informatie en controle achteraf. Wat vertelt die informatie, welke betekenis geef je er aan, waar stuur je op? 

Graag nodigen wij u uit deel te nemen aan het (kleinschalige) college 'Stuurinformatie in de Kinderopvang' dat K+V organiseert op woensdag 6 juni a.s. (16.30-20.30 uur) op ons kantoor in Veenenedaal.
Dit college is speciaal ontwikkeld voor Directeuren en Bestuurders én hun Raden van Toezicht/Commissarissen in de Kinderopvang.

Bent u geïnteresseerd? Klik dan hier voor meer informatie over het programma en op welke wijze u zich kunt aanmelden.

Home | Disclaimer | Privacy Policy | Contact | Links | | Follow KVVeenendaal on Twitter |